HAKKIMIZDA

Yenilikçi ve öncü
Sağlık sektöründe yepyeni bir rüzgar

Şirketimiz Farma Ege, 2006 senesinde sağlık alanında yenilikçi ve öncü firma olmak hedefiyle yola çıkan Unilife grubuna bağlı olarak 2011 senesinde kurulmuştur.

Unilife grubu, Douglas Laboratories Türkiye olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içerisinde bir çok uluslararası firmanın temsilciliğini portföyüne eklemiştir. Formula 7, Obesimed, Coqmelt gibi birçok ürünü marka haline getirmeyi başarmıştır.

Farma Ege 2013 senesinden itibaren gruptan ayrılarak yoluna devam etmektedir. Halihazırda Dielen Laboratories(Fransa), Ayanda AS(Norveç), Apipharma(Hırvatistan) ve LABRHA(Fransa) firmalarının tek yetkili Türkiye distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Colamerim, Happycross, Easyvit gibi yenilikçi ve farklı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Tüm Türkiye’ye yayılan satış ağımızla etkili ve güvenli ürünleri halkımızın kullanımına sunmaktayız. Firmamız, takviye edici gıdalar ve kişisel kullanım tıbbi cihazlar alanında kaliteli, sonuç alınabilen ve patentli ürünleri bünyesine katarak yoluna devam etmektedir.