İŞ ORTAKLARIMIZ

Dielen Laboratories

Dielen Laboratories 1978 senesinde Fransa’nın Normandiya (Cherbourgh-Octeville) bölgesinde kurulan bir biyoteknoloji laboratuarıdır. Dielen Laboratories tarafından IFREMER,INRA,CNRS, Hôpital Tenon Paris gibi Fransız bilim ve tıp merkezleri ile geliştirilen ortak projeler 3 farklı ve yenilikçi patentlere sahip olunmasını sağlamıştır. Biyoaktif peptitler ve deniz kaynaklı etken maddeler ana ilgi alanıdır. GABOLYSAT ve PROMERIM isimli etken maddelerin kullanımı ile farklı sağlık problemlerine yardımcı destek ürünler üretilmektedir. Colamerim ile birlikte Memozan, Dielen Anti Age, Stabilium, Molval, Molval Plus, Osteocalm, Fortidium isimli ürünleri de ihtiva eden geniş bir üretim portföyü bulunmaktadır. Tüm ürünler klinik olarak etki ve güvenlik açıdan bağımsız sağlık uzmanları tarafından incelenmekte ve araştırmalara konu olmaktadır. 

Dielen Laboratories hakkında detaylı bilgi almak için: www.dielen.fr

Vitux AS

EasyVit projemizde iş ortağımız olan, 2000 yılında Trondheim’de Norwegian University of Science and Technology (NTNU) ile çalışmalarına başlayan Vitux AS, Norveç’te devrim niteliğindeki Concordix teknolojisi ile üretim yapmaktadır. Vitux AS, Concordix teknolojisi ile üretilen ürünler ile dünya üzerinde giderek daha fazla ülkede hızla büyümektedir. EasyVit ürünleri, Vitux AS’nin, Norveç’te kutup çizgisi üzerinde yer alan Andenes şehrindeki fabrikasında üretilmektedir. 

Detaylı bilgi için www.concordix.com

LABRHA

Le Laboratoire de Rhumatologie Appliquée firması 2005 senesinde Fransa Lyon’da kurulmuştur. Ortopedi, Fizik tedavi ve Romatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle intraartiküler enjeksiyon alanında yaptığı çalışmalar ve farklı ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. IPN-like teknolojisi ve yüksek doz Mannitol içeriği sayesinde fark yaratan Happycross, Happymini ve Happyvisc firmanın tercih edilen ürünlerindendir.

Detaylı bilgi için www.labrha.com

Apipharma

Apipharma 1974 senesinde kurulmuştur. Doğal etken maddeler ile üretilen farmasötik, nutrasötik, diyetetik ve kozmetik ürünler konusunda Hırvatistan’ın lider üreticisidir. ISO 9001, ISO 13845, HACCP,GMP FDA, GMP ISO 22716 sertifialarına sahip tesislerinde yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Bal ve Bal kaynaklı etken maddeler uzmanlık alanlarıdır.

Detaylı bilgi için www.apipharma.com